LIEZĒRES pagastā 26. septembrī notiks Latvijas un Baltijas čempionāts endurokrosā "Liepiņkalns 2009".
Informē kultūras darba organizatore Lelde Pieta: – Pulksten 10.45 paredzēta sacensību atklāšana, pirmie starti notiks kvadricikliem pulksten 11, bet solomotocikliem – 12.30. Apbalvošana būs pulksten 15.30.
Savukārt enduro "Liezēre 2009" paredzēts 3. un 4. oktobrī. 3. oktobrī starts Ozolu centrā pulksten 12. Paredzēti divi ātrumtesti un trīs kontrolpunkti. Piedalīsies sportisti no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Somijas. Interesi izrādījuši arī sportisti no Krievijas un Itālijas.
Autore: AGRITA NUSBAUMA