BĒRZAUNES pagastā par ceļu tīrīšanu gādā komunālais dienests, ko vada Māris Belorags. Aizvadītajās puteņu dienās dienestam bija daudz darba, bet, kā atzīmē pagasta iedzīvotāji, ceļi ir iztīrīti un izbraucami.
– Apkārt Gaiziņkalnam vienmēr ir vairāk sniega nekā citviet, bet, tā kā mums ir četri traktori, divi no tiem – lieljaudas, nevar sūdzēties, ka nav, ar ko tīrīt ceļus, –
atzīmēja Māris Belorags.
– Beidzamie divi puteņi gan "noēda" daudz degvielas, domāju, ka jau esam patērējuši arī martam atvēlētos līdzekļus. Tomēr cilvēki varēja tikt laukā no mājām, jo centāmies iebraukt ar sniega šķūri līdz katrai viensētai.
Autore: IVETA ŠMUGĀ