LAZDONAS pamatskolas direktore Sarmīte Jansone par skolotāju un skolēnu aktivitātēm gada sākumā ir iepriecināta: – Skolēni piedalījušies rajona pirmajās mācību olimpiādēs – mājturībā, latviešu valodā, rezultāti gan vēl nav zināmi. Skolā sākušās mācību priekšmetu nedēļas, tajā skaitā latviešu valodas, kur vēlamies pievērst uzmanību runas kultūrai, mīļvārdiņu lietošanai, rīkojot pa klasēm konkursiņus un domu apkopojumu.
Īstenībā tā būs valodu nedēļa, izrunājot visas trīs svešvalodas, kuras māca mūsu skolā. Tuvojas projektu nedēļa – no 11. līdz 15. februārim, kad pirmklasnieciņiem būs brīvlaiks.
Direktore stāsta, ka aizvadītajā rudenī lazdoniešiem piešķirts ekoskolas nosaukums un tagad ir cītīgi jāstrādā, lai iegūtu Zaļo karogu. Ekoprojekta koordinatore ir direktores vietniece audzināšanas darbā Inese Juhnoviča.
Autore: ASTRA ZGORSKA