OŠUPES pagasta vidējās paaudzes deju kolektīvs "Degumnieki" pošas uz Dziesmu un Deju svētkiem, kas notiks Rīgā no 5. līdz 12. jūlijam. – Aprīļa sākumā deju kolektīvu skatē, uz kuru bija sabraukuši rajona dejotāji, mūsu kolektīvs izcīnīja tiesības braukt uz Rīgu.
Par godu šim lielajam pasākumam "Degumniekiem" ir noausts jauns kolektīva karogs. Kopā ar vadītāju Anitu Tropu mācījāmies svētku dejas. Arī pati dejoju vidējās paaudzes deju kolektīvā un esmu priecīga par iespēju kopā ar citiem dejotājiem piedalīties Latvijas lielākajos svētkos. Pēc Dziesmu svētkiem kolektīvs dosies atvaļinājumā līdz nākamajai sezonai, – pastāstīja Degumnieku tautas nama vadītāja Ilze Melgaile.
Autore: AGRITA NUSBAUMA