Ērgļu novada SAUSNĒJAS pagastā apmēram pirms gada, 22. decembrī, no Sidrabiņiem uz Liepkalnes pamatskolas telpām pārcēlās sociālās aprūpes centrs, kam dots nosaukums „Kastaņas". Iemītnieki tur sāka dzīvot, kad daudzas telpas prasīja remontu, nopietnu renovāciju.
Patlaban vēl notiek logu nomaiņa, atlikušo telpu remonts – iekšdarbi, – atzīst centra direktore Elita Ūdre, – šos darbus vajadzētu pabeigt līdz 1. decembrim. Svarīgākais, ka tad apdzīvotība pie mums palielinātos par 10-12 vietām, ar labiem sadzīves apstākļiem. Ir liels pieprasījums, izveidojusies pat zināma rinda uz vietām mūsu pansionātā. Protams, priekšroku dodam sava novada cilvēkiem, bet vērtējam arī no nepieciešamības viedokļa. Pie mums ir ļoti silti.
Remontdarbus veic brigāde no SIA „Madonas ceļu būves SIA". Maz viņu ir, bet labi strādā, ko dara, to padara pamatīgi. Pēc remonta mūsu rīcībā būs arī zāle, kur pulcēties uz pasākumiem, turpat – neliela bibliotēka, būs ēdamzāle. Zālē jau tagad var skatīties televizoru. Tuvākais kopīgais pasākums ir atkarīgs no remonta pabeigšanas. 22. decembrī paliek gads, kopš esam ienākuši šajā mājā. Pieteikušies ir arī viesi.
Autore: ASTRA ZAGORSKA