VARAKĻĀNOS 17. aprīlī novada pašvaldība rīko tradicionālo pavasara gadatirgu.
– Pirms kādiem gadiem Varakļānos gadatirgus tika rīkots gan rudenī, gan pavasarī, pēdējā laikā gan – tikai pavasarī, – teic Varakļānu novada domes priekšsēdētāja Modra Vilkauša.
– Šogad mazlietiņ bija diskusijas par datumu, jo piemērotākais šķita 24. aprīlis, taču šajā dienā ir Lielā talka, kurā arī mūspuses ļaudis aktīvi iesaistīsies, tā nu palikām pie 17. aprīļa. Sniegs jau ir nokusis, zeme pa šīm pāris nedēļām apžūs un klāt būs laiks arī augļu kociņu stādīšanai, tāpat arī cita sēklmateriāla un dažādu citu noderīgu lietu iegādei. Padomāsim arī par kādu nelielu kultūras programmiņu, lai skanētu mūzika utt., bet galvenais – lai būtu labs laiks, tad jau pirkt un pārdot gribētāju netrūks.
Autore: BAIBA MIGLONE