ĒRGĻOS pirmais lielākais pasākums pēc gadumijas būs 17. janvārī, kad no pulksten 9 līdz 17 Ērgļu apkaimē norisināsies Latvijas čempionāta pirmais posms rallijsprintā „Ērgļi 2010". 16. janvārī būs iepazīšanās ar rallija trasi.
– Pagājušajā gadā 28. februārī un 1. martā pie mums, Ērgļu apkaimē, norisinājās Latvijas čempionāta rallijsprintā otrais posms, un čempionāta organizatoriem ļoti iepatikās, tāpēc arī viņu izvēle atkal nosliecās par labu sniegiem bagātajiem Ērgļiem, – atklāj Ērgļu pašvaldības iepirkuma un informācijas speciāliste Ilze Daugiallo. Pasākumu organizē LAF biedrs Pēteris Leitāns sadarbībā ar Ērgļu novada pašvaldību, autoservisu „Saules serviss", SIA „Ķekavas sadzīves servisa centrs" un LAF SAK. Sīkāka informācija mājas lapā www.autosport.lv.
Autore: BAIBA MIGLONE