MADONAS sporta centrā vakar, 17. martā, un šodien, 18. martā, notiek "Kāruma kausa" trešais turnīrs, kad tiekas U-10 un U-11 vecuma grupas komandas. Paralēli turnīrs notiek Cēsīs, Ikšķilē, Ogrē, Saldū un vairākās Rīgas sporta zālēs.
Kā ziņo basketbola treneris Agnis Beķeris, vakar Madonas sporta centrā spēlēja U-11 grupa, bet šodien – U-10 grupa. Pavisam sacenšas 14 komandas. "Kāruma kausa" izcīņas turnīri U-10 un U-11 grupā tiek rīkoti četrreiz gadā – skolēnu brīvdienās un jūnija sākumā, tūlīt pēc mācību gada beigām. Mazie sportotāji sacenšas basketbola elementu stafetēs, kā arī iegūst pirmo oficiālo spēļu pieredzi. Katrs sacensību dalībnieks saņem diplomu, dāvanu no turnīra atbalstītājiem un daudz pozitīvo emociju.
VEF Latvijas Jaunatnes basketbola līgas rīkotās "Kāruma kausa" izcīņas trešā posma turnīriem pieteikušās 120 komandas, sasniedzot jaunu masveidības rekordu. Pirmā posma turnīros, kas oktobrī risinājās Madonā, Rīgā, Ogrē, Salaspilī un Saldū, piedalījās 105 komandas (32 meiteņu, 73 zēnu). Otrajā posmā janvāra sākumā Rīgā un Mārupē spēlēja 97 komandas (28 + 69).