Arī mūsdienās notiek brīnumi! Par Ziemassvētku brīnumu Dzelzavas internātpamatskolā gribam pastāstīt.
15. decembrī skolā ieradās trīs Latvijas Medicīnas studentu asociācijas "rūķi", un visi skolas bērni rakstīja vēstules Ziemassvētku vecītim. Vēstulēs bērni rakstīja un zīmēja par saviem sapņiem un cerībām Ziemassvētku dāvanās.
Jaunais semestris sākās kā pasakā. Skolā ieradās Ziemassvētku vecītis un viņa čaklie palīgi – Zaķis, Tīģeris, Klauniņš un Rūķītis ar dāvanu maisiem. Neviltots bija bērnu prieks, kad saņemtajās dāvanās ieraudzīja savu sapņu piepildījumu – slēpes, ģitāru, ar pulti vadāmās automašīnas, lelles, bumbas, skrituļslidas. Visu nemaz nav iespējams pieminēt. Un kur tad vēl saldumu grozi, mandarīni un suliņas!
Kā pateicība dāsnajiem topošajiem dakteriem skanēja improvizēts koncerts ar dziesmām, dejām un dzejoļiem. Esam patiesi priecīgi un pateicīgi par mums dāvāto Ziemassvētku brīnumu, par labestību un sirds siltumu. Lai visiem priecīgs, laimīgs jaunais gads!