BĒRZAUNES pagastā pēc vasaras atvaļinājuma darboties atsākusi arī kultūras pasākumu organizatore Judīte Gūte un Sauleskalna tautas nama vadītāja Aija Pavlova. – Pirmais darbību šajā sezonā atsācis vīru koris "Gaiziņš".
Ir, protams, iecere sarīkot Dzejas dienu un ziedu izstādi, kamēr salnas tos nav nokodušas. Septembra beigās sāks mēģinājumus bērnu kolektīvi – dejotāji un dziedātāji, – ieceru kamolīti ritina Judīte Gūte. – Sākam jau gatavoties svecīšu vakaram oktobrī, un jau otro gadu pēc kārtas būs pašdarbnieku vakars. Koris tik ātri kopā sanāca tādēļ, ka 15. septembrī būs pasākums, koru saiets, "Meņģeļos". Dziedātāju gan varētu būt vairāk, taču paliek cerība izjūtās par tuvajiem Dziesmu svētkiem nākamgad.
Pašvaldība iespēju robežās atbalsta kultūras pasākumus. Aizvadītajā vasarā pašvaldība korim un vokālajam ansamblim "Sonante" dāvināja braucienu uz Horvātiju, jo vīru korim šogad ir 35 gadu jubileja un ansamblim – 5 gadu (abus vada diriģente Rita Briņķe).
Autore: ASTRA ZAGORSKA