BĒRZAUNES pagasta bibliotēkā Sauleskalnā, ko vada Ineta Zvirgzdiņa, 6. janvārī pulksten 16 atklās Bērzaunes mākslas studijas gleznu izstādi „Lai pasaule gaišāka kļūst!".
Būs apskatāmas Larisas Pogules, Antras Baškevicas, Undīnes Baškevicas, Sarmītes Auziņas, Janas Mežvinskas, Ivetas Miķelsones gleznas. Izstādes atklāšana notiks Zvaigznes dienā, kad jārīko radoši pasākumi, lai gads būtu bagāts pozitīvām emocijām. Bērzaunes pagasta mākslas studijas vadītāja Iveta Miķelsone atklāja: – Izstādē būs apskatāmas vietējo autoru gleznas par ziemas tēmu. Sadarbība ar bibliotēku notiek ne jau pirmo reizi. Bērzaunes pagasta mākslas studija rīko izstādes sezonāli, tagad ir kārta ziemai. Izstāde nav liela, tajā apskatāmi darbi, kas tapuši beidzamajā laikā. Izstādes atklāšanas pasākumā paredzēta tikšanās ar gleznu autorēm.