BĒRZAUNES pagasta amatierteātra 15 gadu jubilejas sarīkojums „Mēs tiksimies martā" ieplānots 15. martā pulksten 18 Sauleskalna tautas namā.
Amatierteātra kolektīva vadītāja Ineta Zvirgzdiņa, aicinot visus bijušos un tagadējos teātra spēlētājus un draugus uz pasākumu, iepazīstina ar tā programmu: – Sarīkojuma pirmajā daļā Bērzaunes amatierteātris ir sagatavojis priekšnesumu – izrādīsim jaunāko iestudējumu – J. Knaģa „Precību birojā". Taču otrajā daļā svarīgākais brīdis būs Bērzaunes amatierteātra nosaukuma konkursa rezultātu paziņošana (konkurss norisinājās pagājušajā gadā) un vārda došana mūsu kolektīvam. Tiks nosaukti visi iesūtītie nosaukuma varianti, bet izvēlēts – tikai viens. Vēl ir paredzēta teātra rekvizītu jautra izsole, kur kolektīva atbalstītāji aicināti iegādāties patiešām vērtīgus priekšmetus. Būs arī kopīga fotografēšanās, jo darbosies fotostudija.
Autore: IVETA ŠMUGĀ