Pirmsskolas izglītības iestādē "Vārpiņa" jaunais mācību gads uzsākts ar patīkamiem pārsteigumiem un jaunām tradīcijām.
– Līdz ar 1. septembri bērnudārzā ir jauna tradīcija – katru gadu šajā datumā stādīsim kādu kociņu, šoreiz visi kopā iestādījām pīlādzi. Pirmsskolas izglītības iestādē viesojās arī Bērzaunes pagasta pārvaldes vadītājs Ivars Miķelsons. Zinību dienā bērniem un viņu vecākiem tika organizēts jauks pasākums, kurā ciemojās arī Buratino.
Rudens Bērzaunē un arī mūsu pirmsskolas izglītības iestādē ir skaists gadalaiks – kokiem krāsojas lapas un tiek organizēti dažādi pasākumi. Bērnudārzā jau ir bijusi arī rudens ziedu izstāde. Šobrīd visa apkārtne ir ļoti krāšņa, un ir neaprakstāms prieks par to, ka bērnudārzs pastāv un aktīvi darbojas.
Neraugoties uz to, kas notiek valstī, bērnudārza kolektīvs ir priecīgs, jo katru dienu uz pirmsskolas izglītības iestādi bērni nāk kuplā skaitā. Tāpat turpinās arī veiksmīga sadarbība ar vecākiem, kas bērnudārzu atbalsta un palīdz, cik viņu spēkos.
Liels atbalsts mums ir arī galdnieks, kas veic visus tos darbus, ar ko mēs pašas netiekam galā, – salabo galdus vai krēslus, arī rotaļu laukumā, ja nepieciešams, tiek veikti remontdarbiņi.
Arī audzinātājas ir enerģiskas, darboties gribošas un strādā, cik viņu spēkos, lai no darba iegūtu gan bērni, gan viņu vecāki. Tik patīkami uzturēties sakoptā vidē. Mēs rūpējamies, lai bērnudārzā būtu mājīgi un patīkami, lai bērni ne tikai mācītos vai spēlētos, bet jauki pavadītu laiku un gūtu jaunas zināšanas. Mēs strādājam, lai gūtu pozitīvas emocijas un ar tām dalītos arī ar pirmsskolas izglītības iestādes bērniem, – uzsver metodiķe Sarmīte Balode.
Autore: AGRITA NUSBAUMA
SARMĪTES BALODES foto