VESTIENĀ no 5. līdz 10. augustam plānots organizēt radošo nometni skolēniem „Saulessvece uzzied Vestienā". – Ideja organizēt nometni Vestienā radās Andai Erelei, kas arī pati dzīvo Vestienā, it īpaši domājot par tiem bērniem, kuri kopā ar vecākiem dzīvo tālu no Latvijas, bet pa vasaru atbraukuši te paviesoties. Taču gaidīts tiek ikviens, – informēja Ināra Pilskunga, kas atsaukusies Andas ierosmei un palīdzēs viņai nometnes vadīšanā. – Radošajai komandai pievienosies arī vestēnietes Agnese Ģērķe un Jolanta Bardziņa.
– Nometnes laikā iepazīsimies ar šo jauko Latvijas stūrīti, ieklausīsimies vietējo ļaužu viedajos padomos, dosimies uz jūru, izzināsim muižas noslēpumus, sportosim, pārbaudīsim sevi naktstrasītē, nodarbosimies ar radošām lietām – gleznosim, dziedāsim, spēlēsim teātri, vakaros pulcēsimies pie ugunskura, bet – pats galvenais – uzkrāsim spēkus jaunajam mācību gadam. Ja esi 7-11 gadu vecs un gribi pievienoties radošajai nometnei, palūdz vecākiem piezvanīt uz t. 29523276 (Inārai) vai 26423164 (Andai). Maksa – 95 eiro. Vietējiem bērniem ir iespēja nometnei pievienoties arī tikai pa dienu.
Autore: BAIBA MIGLONE