CESVAINES vidusskolā pašlaik liela uzmanība tiek pievērsta bērnu ēdināšanas jautājumiem. – Skolā esam atgriezušies pie situācijas, kad ēdināšana ir pašvaldības kontrolē.
Iepriekšējā gadā šos pakalpojumus veica firma. Tagad pašu darbinieki gatavo pusdienas. Ēdināšanas sistēma ir izmainījusies, tāpēc tagad rūpīgi strādājam, lai to nostabilizētu, līdz ar to arī darba ir vairāk. Bērniem pusdienas izmaksā 80 santīmu, bet pirmklasniekiem tās finansē valsts. Manuprāt, bērni labprāt ēd skolā gatavoto un pasniegtos ēdienu. Arī par tā daudzveidību tiek domāts, – pastāstīja Cesvaines vidusskolas direktors Didzis Baunis. Skolās rit otrā mācību nedēļa un jau aktīvi tiek domāts par dažādiem pasākumiem. Didzis Baunis stāstīja, ka jau piektdien bērniem paredzēta diskotēka, bet pirms tam visi piedalīsies pašvaldības rīkotajā talkā.
Autore: AGRITA NUSBAUMA