GRAŠU bērnu ciemata bērniem jau otro gadu ir iespēja apskatīties Grieķiju. Šogad tāda iespēja ir vienam ciemata bērnam. No 10. līdz 24. augustam notiek aktīva atpūta nometnē Grieķijā, ko rīko Latvijas Goda konsulāts Salonikos sadarbībā ar Latvijas vēstniecību Grieķijā un Latvijas Bērnu sociālās aprūpes iestāžu vadītāju asociāciju.
Grašu bērnu ciemata direktora vietniece Sandra Stade stāsta par nometni: – Nometne notiek jau trešo gadu, un tajā piedalās bērni ne tikai no Latvijas bērnu namiem, bet arī no citām valstīm. Pagājušajā gadā aizbrauca 2 bērni no Grašiem. Bērniem ļoti patīk piedalīties nometnē – viņi mācās grieķu valodu, iepazīstas ar gleznaino dabu. Tāpat notiek dažādas nodarbības un pasākumi. Protams, visvērtīgākā ir iepazīšanās ar jauniem cilvēkiem un draugu iegūšana. Esmu priecīga, ka bērniem ir iespēja apskatīt citas zemes, to kultūru un atpūsties no ikdienišķā.
Autore: AGRITA NUSBAUMA