BĒRZAUNES pagastā bērnu un jauniešu centra „Rīts" telpās ierīkotajā bebīšu skolā „Pasaciņa" pēc vasaras brīvlaika atsākas nodarbības, ko var apmeklēt māmiņas kopā ar bērniem.
Bebīšu skolas „Pasaciņa" vadītāja Zanda Roģe pastāstīja: – Šodien, 9. septembrī, pulksten 14 organizējam radošo rokdarbu nodarbību Janas Mežvinskas vadībā. No auduma, filca kopīgi ar savām atvasēm gatavosim augļus un dārzeņus. Savukārt 30. septembrī pulksten 10 paredzēta lekcija „Bērnu aprūpe pirmajos trīs dzīves gados", ko vadīs uzaicinātā lektore – fizioterapeite Klaudija Hēla no Rīgas. Lekcija būs bez maksas, jo lektoru piedalīšanos apmaksā Borisa un Ināras Teterevu fonds, kā jau projekts to paredz. Jaunās māmiņas aicinu izmantot iespēju bez maksas apmeklēt bebīšu skolas nodarbības, lai papildinātu zināšanas, iemācītos ko jaunu. Plānojam jaunajām māmiņām organizēt arī vingrošanas nodarbības.