MURMASTIENES kultūras centrs 20. janvārī pulksten 13 aicina uz barikāžu aizstāvju atceres dienas pasākumu.
– Pasākumu esam iecerējuši pie ugunskura ar tēju, svinīgām uzrunām, atmiņu stāstiem, zemessargu stāstījumu par dzimtenes mīlestību, pienākumiem pret dzimteni u. tml., – informē Murmastienes kultūras centra vadītāja Rita Ivenkova. – Uz pasākumu esam aicinājuši gan bijušos barikāžu dalībniekus, gan skolēnus, kam šie brīži būs dzīva vēstures stunda no aculiecinieku stāstījumiem, gan arī visus pārējos interesentus. Iepriekšējo reizi mēs barikāžu dalībniekus kopā pulcējām 2006. gadā, kad kopš šiem vēsturiskajiem janvāra notikumiem apritēja 15 gadu. Pēc uzrunām un atmiņu stāstījumiem pulksten 15 visi pulcēsimies kultūras centrā, kur koncertu sniegs mūsu viesi – Dobeles zemessargu ansamblis Artūra Reinika vadībā. Ieeja uz koncertu – Ls 2, skolēniem – Ls 0,50.
Autore: BAIBA MIGLONE