Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Audzēs bietes

Redakcija

Autors • 16.04.2010.

Burtu lielums

ARONAS pagasta Kusas 486. mazpulks, kas darbojas Kusas pamatskolā, šogad sēs un audzēs sarkanās bietes, – pastāsta mazpulka vadītāja Ļuba Apsēna. Vadītāja ir optimistiski noskaņota, lai gan viņas darbs lielā mērā balstās uz entuziasmu.

– Pagājušajā gadā mazpulcēniem bija kartupeļu gads, šogad – galda biešu gads. Tiem, kas slēgs līgumus ar z/s "Ezerkauliņi" par biešu realizāciju, piešķir 5 gramus sēklu, pārējiem – 2 grami. Līgumus slēdz ar mazpulcēniem no 12 gadu vecuma. Mūsu mazpulkā trīs dalībnieki audzēs bietes pēc līgumiem, bet trīs – bez līgumu slēgšanas. Jaunāko klašu skolēni izstrādās katrs savu projektu. Savukārt mazpulka dalībniece Sigita Lapsiņa pretendē uz goda nominācijas "Sudraba karotīte" saņemšanu. Šo nomināciju mazpulkā jau ir saņēmusi Līga Apsēna.

Autore: IVETA ŠMUGĀ

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px