DZELZAVAS pansionāta iemītniekus 1. oktobrī, atzīmējot Starptautisko veco ļaužu dienu, ar muzikāli dzejisku uzvedumu „No ziedošās vasaras līdz zeltītam rudenim" priecēs Madonas senioru ansamblis „Veldze".
Koncertā, kas sāksies pulksten 13, izskanēs mūsu pašu novadnieku, Oļģerta Skujas, Sarmītes Radiņas, Dzidras Bogatirevas u. c. dzejnieku, dzejas rindas, pamīšus mijoties ar dziesmām. Kā atklāja ansambļa dalībniece un koncertuzveduma autore Dzintra Šuma, „Veldze" jau vairākkārt viesojusies Dzelzavas pansionātā, jo tur māksliniekus vienmēr sagaida atsaucīgs, sirsnīgs kolektīvs, un arī šoreiz, Veco ļaužu dienā, netrūks tikšanās un svētku prieka.
Autore: LAURA KOVTUNA