LAZDONAS pagasta pārvaldes telpās sapulcējušies lazdonieši pagājušajā sestdienā atzīmēja gada jubileju, kopš atvērts bērnu un jauniešu brīvā laika pavadīšanas centrs.
– Īstenojot Leader projektu „Telpu labiekārtošana Lazdonas jauniešu brīvā laika pavadīšanai", pirms gada 17. martā atklājām bērnu un jauniešu centru. Tā ir vieta, kur sapulcēties, kur organizēt nodarbības un pasākumus, – pastāstīja Lazdonas pagasta kultūras un sporta darba organizatore Ināra Fedotova. Jaunieši savam centram ir izvēlējušies arī nosaukumu – „Kodols". Centra jubilejā viņi bija sagatavojuši bagātīgu programmu. Maksima Prostaka un Montas Zaķes vadībā tika noformētas telpas un saplānoti pasākumi. Jaunieši tika iesaistīti „Popielā", visi aktīvi piedalījās kopīgajā ēdienu gatavošanā, bet vakarā notika diskotēka.
Autore: IVETA ŠMUGĀ