ĒRGĻU Profesionālajā vidusskolā vakar norisinājās un vēl šodien notiek Pasīvo māju atvērto durvju dienas. Jau trešo gadu SIA "Vides investīciju fonds" sadarbībā ar partneriem organizē Pasīvo māju atvērto durvju dienas visā Latvijā, un šoreiz tās notiek Ērgļos. Atvērto durvju dienās interesenti varēs paši apskatīt un pieredzēt, kā tas notiek un funkcionē renovētajās ēkās.
Vakar pasākuma dalībniekiem bija iespēja iepazīties ar informāciju par daudzdzīvokļu namu stāvokli Ērgļu pagastā, par to klātesošajiem stāstīja Ērgļu būvvaldes vadītāja, arhitekte Ināra Ketlere. Par energoefektivitātes pasākumiem, projektējot daudzdzīvokļu namu renovāciju, runāja "C Projekti" valdes priekšsēdētājs Jānis Jirjens, bet ar projekta "Ērgļu arodvidusskolas dienesta viesnīcas un mācību darbnīcas energoefektīva rekonstrukcija ar pasīvo ēku komponentiem" projekta risinājumiem un sasniegto rezultātu iepazīstināja Ērgļu Profesionālās vidusskolas direktors Andris Spaile. Savukārt SIA "Vides investīciju fonds" projektu vadītājas Zanes Ramanes tēma bija "Dzīvojamo ēku energoefektivitātes atbalsta iniciatīvas Latvijā", pēc tam sekoja Ērgļu Profesionālās vidusskolas dienesta viesnīcas apskate, atbildes uz jautājumiem un diskusija. Šodien pasākums turpinās.
Autore: BAIBA MIGLONE