ĒRGĻU saieta namā 21. marta seminārs zemes un meža īpašniekiem tiek atsaukts.
Par izmaiņām ziņo Ērgļu novada lauku attīstības speciāliste Diāna Suščenko: – Seminārs „Par aktualitātēm un valsts likumdošanas izmaiņām, kas attiecas uz lauku un mežu apsaimniekošanu", notiks 26. martā pulksten 10 Ērgļu saieta namā. Par meža likumdošanas izmaiņām, kas stājās spēkā ar šā gada 1. janvāri, un paredzamajām izmaiņām daudzos MK noteikumos, par ES finansējuma piesaistes iespējām mežu īpašniekiem pastāstīs MKPC Madonas nodaļas vadītāja Mairita Bondare. Uzaicināts arī Centrālvidzemes virsmežniecības Ērgļu nodaļas mežzinis Zintis Ābols-Āboliņš.
Autore: IVETA ŠMUGĀ