OŠUPES pagastā, kā laikraksts uzzināja, septembra otrajā pusē ir atsākusies pašdarbnieku kolektīvu jaunā darbu sezona. No atvaļinājuma ir atgriezušies pulciņu vadītāji, kā arī ir norisinājusies pirmā kopīgā sapulce.
Dāmu deju grupas „Orhidejas" vadītāja Ilze Purpļeviča atklāja, ka tikšanās laikā kolektīvu vadītāji vienojušies par kopējo tēmu, pēc kuras tiks veidots uzvedums valsts svētkos. – Tagad galvenais darbs notiks pie kolektīvu gatavošanās valsts svētkiem, ieturot šo vienoto tēmu, – piebilda Ilze Purpļeviča.
Kā ziņots pašvaldības izdevumā „Klānu Vēstis", Ošupes pagasta tautas nams aicina arī pievienoties jaunus dalībniekus kolektīvos – īpaši tiek gaidīti jaunieši deju kolektīvā „Delveri", tāpat arī tautas deju cienītāji – seniori, lai uz valsts nozīmīgākajiem svētkiem skatuvi piepildītu visu paaudžu dejotāji. Jaunus dalībniekus savā pulkā priecāsies ieraudzīt arī pārējie pašdarbības kolektīvi – amatierteātris, vidējās paaudzes deju kolektīvs, vokālais ansamblis un dāmu deju grupa.
Autore: LAURA KOVTUNA