Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Atkritumus izved arī no Ērgļiem

Redakcija

Autors • 28.11.2007.

Atkritumus izved arī no Ērgļiem
Burtu lielums

SIA „Madonas namsaimnieks" darbību atkritumu izvešanā vērš plašumā. Projekts par potenciālo Madonas novadu ar 14 vai 15 pašvaldībām, kurā dzīvos un ražos arī atkritumus ap 30 000 iedzīvotāju, vēl tikai top, bet Madonas pilsētas pašvaldības uzņēmums šai virzienā jau strādā ļoti konkrēti.

Līgumi par sauso sadzīves atkritumu savākšanu ir noslēgti ar nākamā novada sešām pašvaldībām, un, pats par sevi saprotams, sadzīves atkritumi tiks savākti un apsaimniekoti arī Madonas pilsētā. Nav izslēgta arī jaunu līgumu noslēgšana par atkritumu savākšanu citos pagastu centros.

Pati pirmā par šādu soli pirms dažiem gadiem izšķīrās Ļaudonas pagasta padome. Lielāku vai mazāku laiku veiksmīga sadarbība tagad noris arī ar Lazdonas, Sarkaņu, Praulienas, Mētrienas un Aronas pašvaldībām, bet turpmāk sausos sadzīves atkritumus SIA „Madonas namsaimnieks" sadarbībā ar Ērgļu novada pašvaldības uzņēmumu „Ūdas" izvedīs arī no Ērgļu centra.

– Jā, nupat, novembrī, Ērgļos sākām sniegt transporta pakalpojumus sadzīves atkritumu izvešanā un uzglabāšanā, tas nozīmē, ka sadzīves atkritumu apsaimniekošanu joprojām veiks Ērgļu novada pašvaldības uzņēmums „Ūdas", kura pārziņā paliks līgumi ar klientiem un maksas iekasēšana no iedzīvotājiem un juridiskām personām par atkritumu izvešanu. Savukārt mēs sausos sadzīves atkritumus savāksim un aizvedīsim uz atkritumu izgāztuvi „Lindes", kur tie tiks uzglabāti. Konteinerus atkritumu savākšanai Ērgļos esam jau uzstādījuši un tos izvedīsim reizi nedēļā, bet, atkarībā no apjomiem, iespējams, arī dibas reizes nedēļā.. Pagaidām atkritumus izvedīsim tikai no Ērgļu centra. Taču mēs esam noskaņoti optimistiski un ceram, ka nākotnē, izturot konkurenci, sadzīves atkritumus varēsim izvest no visa Ērgļu novada, – raksturojot uzņēmuma darbības paplašināšanu Ērgļu virzienā, uzsver SIA „Madonas namsaimnieks" valdes loceklis Guntars Dzenis.

Vairāk lasiet laikrakstā STARS. 29.11.2007.

Autore: ŽEŅA KOZLOVA

GUNTARA DZEŅA foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px