ĻAUDONAS pagastā, izmantojot ziemas klātbūtni, pie Andreja Eglīša vidusskolas 18. janvārī pulksten 12 atklās jauno hokeja laukumu, kas tapis ar akcijas palīdzību.
„Stars" jau rakstīja, ka pagājušajā gadā LTV programmas „Tautas sports" un AS „Aldaris" rīkotajā akcijā „Iekārto savu hokeja laukumu!" atbalstu guva divi iesniegtie projektu pieteikumi no Madonas novada – Andreja Eglīša Ļaudonas vidusskolas (Ls 1050) un Madonas pilsētas atklātais hokeja laukums (Ls 500). Projektu par hokeja laukuma iekārtošanu Ļaudonā iesniedza Ļaudonas jaunieši Sigita Tropa un Kristaps Kantāns. Jaunā laukuma izveidei tika izvēlēts vecais volejbola laukums aiz skolas. Tur, pirms ķerties pie darba, vajadzēja novākt visu lieko, ko izdarīja skolēni. Laukumam (40 × 18 m) ir uzstādīti borti, ko iegādājās par projektam piešķirtajiem līdzekļiem. Daudz strādāja Kristaps Kantāns, kā arī skolēnu vecāki Valdis Grundmanis un Armands Ducens, palīgā nāca daudzi skolēni, kas strādāja visas Ziemassvētku brīvdienas. Vēl šonedēļ tiek veikti beidzamie darbi, lai jaunajam laukumam būtu nodrošināts gan ledus, gan apgaismojums. Kā vērtēja Andreja Eglīša Ļaudonas vidusskolas direktors Guntis Lazda, tie būs svētki, jo īstenots vēl viens projekts, kas mudina jauniešus sportot. Uz jautājumu par to, vai tagad jāveido Ļaudonas hokeja komanda, viņš smaidot atteica: – Mans pirmais uzdevums ir panākt, lai skolēni labi mācītos.
Iepriekšējās ziemās varēja slidot Aiviekstes upes palienēs, bet tagad būs jaunais atklātais hokeja laukums.
Autore: IVETA ŠMUGĀ