ĒRGĻU Profesionālās vidusskolas dienesta viesnīcā 21. decembrī pulksten 15 atklās speciāli ierīkotu vietu, kur pulcēties jaunajām māmiņām un viņu mazuļiem. Tā tiks radīta iespēja apvienot izglītības ieguvi un bērnu audzināšanu. Sadarbībā ar sociālo dienestu tiks organizēta bērnu pieskatīšana.
Šīs idejas īstenošanai ceļu pavēris Hipotēku bankas klientu kluba „Mēs paši" projektu konkurss. Projekta „Bērnistaba Ērgļos" pieteicēja Inita Bērzkalna stāsta: – Tā būs bērnistaba ar galdiņiem, krēsliem, šūpulīti, ar rotaļlietām, grāmatām, attīstošajām spēlēm, virtuves stūrīti. Šajā telpā notiks bērnu pieskatīšana, arī semināri jaunajām māmiņām, bērnu ballītes u. c.
Autore: IVETA ŠMUGĀ