Aizvadītajā piektdienā Stirnienē bija priecīgs notikums ne tikai bibliotēkas darbiniekiem, bet visiem iedzīvotājiem – tika atklātas un iesvētītas bibliotēkas jaunās telpas, par kurām jau tika sapņots un gaidīts vairāku gadu garumā.
Esam tikuši pie plašām un skaisti izremontētām telpām. Telpas renovēja par pagastu apvienošanās naudu, un to veica SIA „Rēzeknes Delta". Šajā priecīgajā notikumā klāt bija arī Varakļānu novada pašvaldības domes priekšsēdētāja Modra Vilkauša, izpilddirektors Māris Justs, Murmastienes un Varakļānu pagastu pārvaldes vadītājs Jānis Mozga, Madonas novada bibliotēkas pārstāvji, Stirnienes draudzes prāvests Rolands Abrickis, kolēģes no Murmastienes un Varakļāniem un tuvākie kaimiņi –
Stirnienes pamatskola un tautas nams.
Jaunajās telpās tika pārvietots arī Stirnienes bibliotēkas izsniegšanas punkts, kas atradās Maurānos, kurš ar 2004. gadu tika pārveidots no kādreizējās Varakļānu lauku bibliotēkas, un Stirnienes pamatskolas bibliotēka.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 19.05.2011.
Autore: INĀRA KASPARĀNE,
Stirnienes bibliotēkas vadītāja
TERESIJAS IVENKOVAS foto