Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Atklāj jauno sporta laukumu

Redakcija

Autors • 05.07.2010.

Atklāj jauno sporta laukumu
Burtu lielums

2. jūlijā pie Cesvaines internātpamatskolas svinīgi atklāja jauno sporta laukumu. Pasākums kopā pulcēja projekta „Atpūtas un sporta laukuma izveide" īstenotājus, dejotājus, bērnus, jauniešus, viņu vecākus un citus interesentus.

„Ne tas ir nabags, kam nav grašu, bet tas, kam nav sapņu" – tā kolēģei Intai Siliņai pirms laukuma atklāšanas rakstīja klāt neesošā biedrības „Durvis" vadītāja Ilze Āboliņa, vēlot viesiem labu dienu un atgādinot, ja gadās, ka kāds sapnis salūst tūkstoš sīkos gabalos, nevajag baidīties pacelt vienu no gabaliem un sākt atkal no jauna.

„Lai kāds sapnis īstenotos, lai kāda lieta notiku, tā vispirms ir jāizdomā. Tad tā ir jāizsaka skaļi un jāuzzīmē uz papīra. Vēl ir nepieciešams pārliecināt citus un veiksmes gadījumā ķerties pie darba. Ir daudz faktoru, kas nosaka šī ceļa virzību un ilgumu. Kopš radās doma, ir pagājuši trīs gadi. Šobrīd esam priecīgi, ka projekts ir izdevies. Esam guvuši līdzfinansējumu no Cesvaines pašvaldības un atraduši darbu veicējus," uzrunājot klātesošos, teica biedrības „Durvis" locekle Inta Siliņa.

Biedrība „Durvis" internātpamatskolā darbojas trīs gadus, un šajā laikā ir īstenoti seši projekti. Šis ir vērienīgākais gan laika, gan apjoma, gan finansiālajā ziņā. Līdz ar šī projekta īstenošanu ir paplašināta biedrības darbība. Tās dibināšanas mērķis -piesaistīt finansējumu internātpamatskolas audzēkņu atbalstam dažādās jomās. Šis laukums ir domāts ne tikai internātskolas skolēniem, bet visiem Cesvaines bērniem un jauniešiem.

Ceram, ka tas kļūs par iemīļotu atpūtas vietu jauniešiem. Idejas īstenotāji vēlas, lai laukuma izmantotāji rūpējas par to, nebojā un neļauj to darīt citiem, tad rampa un inventārs kalpos vēl ilgi. „Ja redzēsim, ka bērni šo vietu novērtē un saudzē, ir doma projektu turpināt, pilnveidojot laukumu ar aprīkojumu," klusu cerību pauž Inta Siliņa.
Jauno rampu testēja gan paši tās būvētāji, gan jaunieši no Madonas un atzina to kā ļoti labu. Pasākumu kuplināja Cesvaines vidusskolas deju kolektīvs „Sprīdītis", Dzelzavas kultūras nama „Zīļuki" jaunieši un viņu vadītājs Jānis Šķēle, Cesvaines pūtēju orķestris Oļģerta Ozola vadībā.

Paldies darbu veicējiem – SIA „Randita", SIA „KSIL", ainavu arhitektam Edijam Gustam, darba praktizēšanas vietu organizētājam Vitālijam Stikānam, Madonas novada fonda direktorei Jogitai Baunei, atsaucīgajiem internātskolas darbiniekiem, projekta vadītājam Gundaram Rumpītim, biedrības vadītājai Ilzei Āboliņai, Intai Siliņai un citiem, vārdā nenosauktajiem.

Autore: GUNA GRAUDIŅA

AUTORES foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px