ĒRGĻU novadā, kā pirms kāda laika rakstījām „Starā", sakarā ar autoceļa P78 Pļaviņas-Ērgļi sliktajiem ceļa apstākļiem, kas bija radušies remonta laikā un sākoties rudens lietainajam laikam, bija izmaiņas pasažieru pārvadājumos ceļa posmā Namkalni-Ērgļi, un sākotnēji tās bija plānotas līdz pat brīdim, kad iestāsies sals.
– Taču kopš 1. oktobra pasažieru pārvadājumi atkal tiek veikti, kā ierasts, pa noteikto maršrutu. Lai gan kopumā autoceļa remonts vēl nav pabeigts, remontētājiem izdevās ļoti ātri šo posmu sakārtot tā, lai tas būtu normāli izbraucams noteiktajā maršrutā, – „Staru" informē SIA „Norma-A" Madonas struktūrvienības vadītājs Aivis Tēbergs.
Autore: BAIBA MIGLONE