SARKAŅU pamatskolas direktores vietniece audzināšanas darbā Agnese Līcīte vakar "Staram" pastāstīja: – Skolēni pēc pavasara brīvlaika uz skolu atnāca ar lielu prieku. Viens no iemesliem droši vien bija saulainais rīts pēc lietus, dubļiem un puteņiem, otrs – pēdējā mācību semestrī iecerēts daudz un dažādu jauku pasākumu.
Šonedēļ interesanta solās būt valodu nedēļa, nākamā būs "raibā nedēļa", tāds pasākumu kokteilis. Vēl pēc tam – tradicionālā skolēnu talantu nedēļa aprīļa otrajā pusē. Tā notiks jau piekto gadu, tad skolēni rāda visas savas iespējamās prasmes mūzikā, tēlotājā mākslā, veidošanā, rokdarbos, modes demonstrējumus u. c.
Maija sākumā, protams, būs koncerts par godu Mātes dienai, bet skolā šis pasākums skaitās arī atskaites nedēļa par visu mācību gadā paveikto. Maija vidū iecerēts rajona skolu avīžu veidotāju gada noslēguma pasākums, kas arī Sarkaņu pamatskolā nav pirmo reizi, jo arī paši ir aizrautīgi skolas avīzītes veidotāji, guvuši panākumus šajā "lauciņā". Arī par aizvadīto ziemu nezūdāmies. Neraugoties uz sniega trūkumu, uz slēpēm bērni tomēr uzkāpa un paslēpoja, ziemas elpu sajuta.
Autore: ASTRA ZAGORSKA