ĒRGĻU arodvidusskolas viesnīcas telpās paredzēts ierīkot vietu, kur pulcēties jaunajām māmiņām un viņu mazuļiem, rodot iespēju apvienot izglītības iegūšanu ar bērnu audzināšanu.
Šādas idejas īstenošanai zaļo gaismu devis Hipotēku bankas klientu kluba "Mēs paši" projektu konkurss. Projekta pieteicēja Inita Bērzkalne stāsta: – Tā būs viena telpa, kur būs iekārtota bērnistaba ar koka dēļu grīdu, galdiņiem, krēsliem, ar rotaļlietām, grāmatām, attīstošajām spēlēm. Šajā telpā tiks organizēta bērnu pieskatīšana. Projekts taps sadarbībā ar sociālo dienestu.
Autore: IVETA ŠMUGĀ