26. jūnijā Rīgā, kultūras pilī „Ziemeļblāzma", notika konkursa „Energoefektīvākā ēka Latvijā 2013" laureātu godināšana.
Labās prakses veicināšanai ēku energoefektivitātes jomā Ekonomikas ministrija, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija un žurnāls „Būvinženieris" 2013. gada martā izsludināja šo konkursu, kas notika laika posmā no šā gada 1. marta līdz 18. maijam. Konkursa ietvaros kopumā tika saņemti 42 pieteikumi.
Konkursa nolikums tika sagatavots kopā ar informatīvās kampaņas „Dzīvo siltāk" sadarbības partneriem: Latvijas būvinženieru savienību, Latvijas Būvnieku asociāciju, Latvijas Būvmateriālu tirgotāju asociāciju, Latvijas Namu pārvaldnieku un apsaimniekotāju asociāciju, Latvijas inženierkonsultantu asociāciju, Tehnisko ekspertu asociāciju, Latvijas Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas inženieru savienību, Latvijas logu un durvju ražotāju asociāciju, Kurzemes reģionālo enerģētikas un attīstības aģentūru un Rīgas Tehnisko universitāti.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 9.07.2013.
Autore: BAIBA MIGLONE