Degumnieku pamatskolā novembris ir radošs un pasākumiem bagāts. Par skolas aktualitātēm informēja Degumnieku pamatskolas direktora vietniece audzināšanas darbā Edīte Zaube: – 10. novembrī tika svinēti Mārtiņi. Mārtiņdienas noskaņas izbaudījām kopā ar 5. klasi un audzinātāju Daci Koļesņikovu, kas bija sagatavojuši piemērotu repertuāru. Budēļi izstaigāja arī Degumnieku centra mājas un iestādes.
11. novembrī – Lāčplēša dienā – notika lāpu gājiens uz pulkveža Oskara Kalpaka dzimtas mājām "Liepsalas", kur skolēni, skolotāji un Ošupes pagasta pārvaldes vadītājs Aigars Šķēls nolika svecītes un ziedus pie piemiņas akmens.
Tālāk gājiens devās uz Visagala kapiem, kur atdusas pulkvedis Oskars Kalpaks. Svinīgajā piemiņas brīdī tika veidots svecīšu gaismiņu ceļš, pieminot visus karavīrus, kas savu galvu nolikuši, par Latvijas neatkarību.
Savukārt 16. novembrī notiks koncerts, veltīts Latvijas Republikas 91. gadadienai.
Autore: ILVIJA KRĒSLIŅA