VESTIENAS tautas namā 19. aprīlī pulksten 20 visi ir aicināti uz pašdarbnieku koncertu „Ar pavasari sirdī".
– Tas jau mums kļuvis par tradīciju – pavasara ieskaņā rīkot pašdarbnieku koncertu, – atzīst Vestienas pagasta pārvaldes kultūras darba organizatore Agnese Ģērķe. – Piedalīsies visi mūsu pagasta pašdarbības kolektīvi – dāmu deju grupa „Almada" Daces Čanderes vadībā, sieviešu vokālais ansamblis „Fantāzija" (vadītāja Vineta Dāve), un vēl būs skeči, kurus iestudējis dramatiskais kolektīvs, ko vadām mēs ar Jolantu Bardziņu. Mūsu pagasts ir mazs, un arī kolektīvu mums nav daudz, bet prieks, ka parasti pašdarbnieku veikums tiek atzinīgi novērtēts un koncerti ir ļoti labi apmeklēti. Tas ir gandarījums un stimuls darboties.
Autore: BAIBA MIGLONE