CESVAINES novadā jaunais gads uzsākts ar jaunām cerībām. Projektu koordinatore Iveta Raimo pastāstīja, ka noslēdzies iepirkums pirmsskolas izglītības iestādes siltināšanai.
– Pagājušais gads mums projektu ziņā bija veiksmīgs. Nodotas ekspluatācijā notekūdeņu attīrīšanas iekārtas, Cesvaines vidusskolā dabaszinātņu projekta ietvaros pārbūvēti divi kabineti, aprīkojuma iepirkumu domāts veikt centralizēti šajā gadā, konkursu izsludinās IZM visām skolām, kas ir projektā. Domājam iesniegt LAD projekta par tautas nama rekonstrukciju un tā teritorijas labiekārtošanu II kārtas pieteikumu. Bibliotēkas rekonstrukcija tika pabeigta pagājušā gada nogalē, bet ar kultūras nama atjaunošanu tik labi neveicās. Ja kādu projektu konkursu izsludinās Satiksmes ministrija, rakstīsim, jo ir mērķis sakārtot Madonas ielu, kas ved gar jauno skolu. Cerēsim, ka šis gads būs raženāks, – sacīja Iveta Raimo.
Autore: IVETA ŠMUGĀ