SARKAŅU pamatskolas skolēni vakar uzsāka mācību gaitas skolas 110 gadu jubilejas gadā.
Skolas direktore Baiba Pētersone pastāstīja, ka katras klases skolēni uz lapiņām uzrakstīja savu vārdu, bet lapiņas piesprauda pie skolas stenda „Mēs skolai". Zinību dienas svinības paliks atmiņā ar daudzkrāsainu balonu salūtu lietainajās debesīs, raidot tiem līdzi vēlējumus – lai skola pastāvētu, lai audzēkņi labi mācītos un paveiktu iecerētos darbus.
– Mēs vēlamies, lai pastāvētu arī lauku mazās skolas, kaut skolēnu skaits tajās nav liels. Bērnu skaits ir tāds, kāds tas ir, bet mūsu skolai, kam aprit 110 gadu, vēlam vēl sagaidīt arī citas jubilejas, – sacīja Baiba Pētersone.
Autore: IVETA ŠMUGĀ