LIEZĒRĒ biedrība „Ozols un zīle" aktualizē diskusiju „BŪT vai NEBŪT veloceliņam Ozoli-Liezēre?".
– Tas būtu celiņš, pa kuru droši pārvietoties mazam, lielam, vecam, jaunam. Celiņš, pa kuru iet, skriet, nūjot, slēpot, braukt ar velosipēdu, skrituļslidām, bērnu ratiņiem. Celiņš, pa kuru doties uz darbu, skolu, pie drauga. Celiņš, kurš noderētu ne tikai ikdienā, bet arī svētkos. Celiņš, kurš savienotu un vienotu Ozolus un Liezēri, – iedzīvotājus savu viedokli rosina izteikt biedrības „Ozols un zīle" priekšsēdētāja Laura Smudze.
Ikviens, kurš ar savu attieksmi un parakstu ir gatavs piedalīties šajā diskusijā, laipni aicināts to izdarīt Ozolu un Liezēres bibliotēkās, kā arī Liezēres pagasta pārvaldē.
11.08.2017.