MADONAS un CESVAINES pusē nedēļas nogalē, 27. un 28. septembrī, norisināsies Antīko automobiļu kluba padomju tehnikas sekcijas sezonas noslēguma pasākums „Tūrists 2014".
Kā informē pasākuma rīkotāji, tajā piedalīsies ap 50 restaurētu pagājušā gadsimta 50.-80. gadu izlaiduma automašīnu un vairāk nekā 100 dalībnieku.
Pasākums sāksies pie tirdzniecības centra „Atrium Azur" Rīgā un turpināsies Madonas un Cesvaines pusē. Tas būs veltīts Pasaules tūrisma dienai.
Sestdien, 27. septembrī, retro automobiļi būs apskatāmi no pulksten 9 līdz 10 pie „Atrium Azur" Rīgā, no pulksten 12 līdz 14 – Likteņdārzā, no pulksten 15.15 – Kalsnavas arborētumā, bet no pulksten 18 līdz 19.30 – pie Cesvaines pils, kur norisināsies tūrisma akcijas „Apceļo Vidzemes augstieni!" noslēguma pasākums.
Savukārt svētdien, 28. septembrī, no pulksten 12 līdz 13 automobiļi viesosies Biksēres muižā, bet no pulksten 14.30 līdz 15.15 tie būs apskatāmi pie Bērzukroga bistro.
Sīkāka informācija – mājas lapā padomjuauto.lv.
Autore: BAIBA MIGLONE