KALSNAVAS pamatskolā vakar lielā sala dēļ, kas daudzviet pagasta teritorijā sasniedza pat -29 grādus, no 170 audzēkņiem bija ieradušies 90.
– Mums daudzi bērni brauc no Aiviekstes, Jāņukalna, un, lai gan skolēnus ved pagasta pārvaldes autobuss, tomēr ir tādi, kam arī līdz autobusam jāmēro kāds ceļa gabaliņš. Tādā aukstumā saprotams, ka daudzi palika mājās, – teic pamatskolas direktore Gunta Lapsa un piebilst, ka savukārt daži vietējie Jaunkalsnavas bērni nākuši uz 2. vai 3. stundu, kad gaisa temperatūra nedaudz pakāpusies. – Bet skola mums ir silta, daudziem droši vien mājās ir pat aukstāks nekā skolā. Protams, ir arī siltas pusdienas. Attiecībā uz mācību procesu – skolotāji skatās pēc situācijas, ja klasē iztrūkst daudz bērnu, mācību viela uz priekšu netiek ņemta, bet nostiprināta iepriekšējā.
Autore: BAIBA MIGLONE