PRAULIENAS pagastā Saikavas tautas namā pensionāriem 20. decembrī tika rīkota svētku eglīte. Notika dažādas aktivitātes, un ar priekšnesumiem uzstājās skolēni, kā arī Mārcienas pagasta sieviešu vokālais ansamblis „Laima".
Tai pašā laikā pagasta pārvaldes zālē Praulienā zolītes spēles entuziasti cīnījās par Ziemassvētku kausu. Pēc spraigām cīņām piecpadsmit dalībnieku konkurencē par uzvarētāju kļuva mētrēnietis Jānis Trops, kas nesen uzvarēja arī rudens kausa izcīņas seriālā. Otrais palika viņa novadnieks Kaspars Kaminskis, bet trešais bija mājinieks Dzintars Apinis. Otro trijnieku izveidoja mājinieki Māris Cielēns un Astrīda Stoma, kā arī mētrēnietis Valdis Kaminskis.
Jau 10. janvāra vakarā interesenti tiek gaidīti uz Praulienas pagasta ceļojošā ziemas kausa seriāla pirmo kārtu, kura izcīņa tāpat kā rudens kausā būs piecās kārtās, kur ieskaitīs četrus veiksmīgākos startus.