Mācību gads ir ne tikai skolēniem un skolotājiem, bet arī skolas padomes vecākiem, kad jāsāk rosīties.
Patlaban gan ir skolēnu brīvdienas, bet 15. oktobrī Meirānu O. Kalpaka pamatskolā notika skolas padomes pirmā kopā sanākšana jaunajā sastāvā. Skolas padomē piedalās vecāki, skolas direktore Lana Kunce, direktores vietniece audzināšanas darbā Dace Mežsarga, direktores vietniece mācību darbā Līga Ūdre un skolas līdzpārvaldes vadītāja Dana Bidiņa.
Ļoti aktīvu darbību uzsākusi skolas līdzpārvalde – sporta ministrs Santis Vanags, kultūras ministrs Druvis Graudons. Padomes sēdē svarīga loma bija pārskatam par pagājušo mācību gadu – kas tika paveikts un ko vēl varētu darīt šajā mācību gadā skolas un pagasta labā. Aktuālākais un tuvākais pasākums skolā – jaunsargu nometne. Pēc tam jau teju, teju klāt Lāčplēša diena, kas šogad būs citādāka. 5.-9. klases skolēni dosies lāpu gājienā uz Visagala kapiem. Noslēgumā pie Meirānu O. Kalpaka pamatskolas paredzēts ugunskurs ar dažādām aktivitātēm un tējas dzeršanu. Uz pasākumu gaidīti arī vecāki un vecvecāki. Skolas informāciju var atrast arī internetā mājas lapā www.lubnovadaskola.lv
Autore: ILVIJA KRĒSLIŅA
skolas padomes priekšsēdētāja