DEGUMNIEKU pamatskolas sporta zālē 23. februārī notiks aktīvās atpūtas pēcpusdiena "Mēs jau sen to bijām pelnījuši".
– Pasākuma mērķis ir popularizēt veselīgu dzīvesveidu, iepazīstināt ar reālajām sportisko aktivitāšu iespējām skolas sporta zālē, veicināt pašvaldības, skolas un bērnu vecāku savstarpējo sapratni un sadarbību. Notiks dažādi sporta veidi – volejbols, basketbols, futbols un jautrības stafetes. Sacensību gaitā paredzēti arī dažādi pārsteigumi, – teic Ošupes pagasta izpilddirektors Aigars Šķēls.
Sacensībās ir izveidotas komandas, un piedalīsies Ošupes pagasta padomes darbinieku komanda, Degumnieku pamatskolas skolotāju un darbinieku komanda, Degumnieku pamatskolas skolēnu vecāku komanda. Katrā komandā jābūt 10 dalībniekiem neatkarīgi no dzimuma.
Sacensības organizē Ošupes pagasta padome, to norisi tiesās tiesnešu brigāde trīs cilvēku sastāvā – pagasta padomes pārstāvis, skolas pārstāvis un vecāku komitejas pārstāvis.
Kā līdzjutēji un atbalstītāji var ierasties visi interesenti.
Autore: ILVIJA KRĒSLIŅA