PRAULIENAS pamatskola 24. aprīlī, iesaistoties akcijā „Ozolzeme Latvija", kopā ar uzaicinātajiem goda viesiem – Daci Zvirgzdiņu no Madonas muzeja, novadnieku, Madonas mūzikas skolas direktoru Arti Kumsāru, mežsargu Vilni Tropu – iestādīja ozolus vairākās slaveniem novadniekiem veltītās vietās, vienlaikus sakopjot to apkārtni.
Talkā piedalījās izlaiduma klases skolēni. Ozoli augs pie Norviļu dzimtas mājām, pie ģenerāļa Ezeriņa un Medeņu dzimtas mājām. Tika sakopti arī Bidiņu kapi.
Autore: IVETA ŠMUGĀ