DZELZAVAS pansionāta iemītnieki, lai īsinātu laiku, labprāt lasa avīzes un žurnālus, tāpēc pansionāta direktore aicina dzelzaviešus ziedot. – Pašlaik valstī ir diezgan smaga situācija, bet noteikti var ziedot, lai pansionāts varētu abonēt laikrakstus, jo vecajiem cilvēkiem ļoti patīk uzzināt, kas notiek gan mūsu rajonā, gan citur Latvijā.
Bet patlaban gatavojamies 18. novembra svinībām. Būs neliela pasēdēšana, kad sumināsim vienīgo deviņdesmitgadnieku, kas dzīvo pansionātā. Ja skolēniem būs laiks, viņi sniegs mums koncertiņu. Un, kā jau tādās patriotiskās dienās notiek, atcerēsimies, kā klājās iemītniekiem jaunībā, kā aizvadīja kara laiku, vārdu sakot – atskatīsimies pagātnē, – informēja Dzelzavas pansionāta direktore Iveta Apenīte.
Autore:AGRITA NUSBAUMA