– ĒRGĻOS lielo Ziemassvētku egli aizvadītajā sestdienā iededza Ērgļu mākslas un mūzikas skolas audzēkņi, kas saieta namā pulcējās uz Ziemassvētku pasākumu, –
stāsta Ērgļu novada pašvaldības kultūras darba organizatore Sandra Avotiņa.
– Savukārt šosestdien, 22. decembrī, saieta namā ikviens tiek aicināts uz Ziemassvētku dāvanu un našķu tirdziņu. Ziemassvētku tirdziņš mums Ērgļos tradicionāli notiek katru gadu. Aicinām tajā piedalīties arī skolēnus, jo arī viņi savās skolēnu firmās darina dažādas interesantas un noderīgas lietiņas. Protams, tirdziņā piedalās arī amatnieki un mājražotāji. Parasti piedāvājuma klāsts ir plašs – dažādi našķi, apsveikuma kartītes, pašu veidoti suvenīri, kas var noderēt jaukām dāvaniņām, ar ko palīdzēt pielocīt Ziemassvētku vecīša dāvanu maisu.
Autore: BAIBA MIGLONE