LUBĀNAS novada pašvaldības vadība aicina uz tikšanos novada iedzīvotājus 9. martā pulksten 15 Meirānu tautas namā, bet dienu vēlāk – 10. martā – pulksten 15 Indrānu „Baložos".
– Neesam kādu laiku ar Indrānu pagasta iedzīvotājiem tikušies, tāpēc arī nolēmām uzaicināt viņus uz tikšanos. Nupat ir arī apstiprināts novada budžets, vēlamies pastāstīt par gaidāmajām aktualitātēm, iecerētajiem darbiem, ko arī šajā pusē plānojam darīt, tāpat pārrunāt dažādus saimnieciskos jautājumus uzklausīt ierosinājumus, priekšlikumus. Mūsu novadā ir tā īpatnība, ka nav izveidotas pagastu pārvaldes, tad nu mēs cenšamies uz Indrānu pagasta lielākajām apdzīvotajām vietām – Meirāniem un Indrāniem – doties izbraukumā, lai tiktos ar iedzīvotājiem. Pirmajos gados šādas tikšanās notika regulāri, pat reizi trijos mēnešos. Nevar teikt, ka iedzīvotāji šo iespēju ļoti izmantotu, bet ir cilvēki, kuriem interesē vai ir kādi jautājumi, un viņi labprāt atnāk, – stāsta Lubānas novada domes priekšsēdētājs Tālis Salenieks. – Parasti uz šīm tikšanās reizēm dodos kopā ar izpilddirektoru, vēl kādu no pašvaldības speciālistiem. Deputāti šajos pasākumos nepiedalās, viņiem ir noteikti savi pieņemšanas laiki, kuros viņus var satikt jebkurš novada iedzīvotājs. Vajadzības gadījumā iedzīvotāji zvana uz pašvaldību.
Starp citu, kad parādījās paziņojums par šo tikšanos Indrānu pagastā, daži lubānieši sāka interesēties, kad šāda tikšanās tikšot rīkota Lubānā. Taču nav lielas jēgas rīkot tikšanos, ja uz to atnāk vien cilvēku desmit vai pat vēl mazāk, tad jādomā par kādu plašāku pasākumu, kā tas, piemēram, bija par teritoriālā plānojuma apspriešanu, kur pie reizes var arī pārrunāt pašvaldības aktualitātes un atbildēt uz jautājumiem. Un galu galā mēs esam ļoti atvērti – katrs var ienākt pašvaldībā un izrunāt lietas uz vietas.