ĒRGĻU novada iedzīvotāji, kā katru pavasari, tiek aicināti uz tikšanos ar novada pašvaldības speciālistiem un domes deputātiem.
– Nākampirmdien, 22. aprīlī, tikšanās plānota Sausnējas pagasta iedzīvotājiem. Tā kā mums pagastā ir trīs lielākas apdzīvotas vietas un lai nebūtu jābraukā, tikšanās tiek piedāvāta cilvēkiem izdevīgākajā vietā – pulksten 10 tā plānota Liepkalnes tautas namā, pulksten 14 – Sausnējas pagasta „Līdumos", bet pulksten 16 – Sausnējas pagasta pārvaldes ēkā Sidrabiņos. Parasti iedzīvotāji šīs tikšanās apmeklē aktīvi, jo tā ir iespēja tikties gan ar novada domes priekšsēdētāju Guntaru Velci, gan citiem deputātiem un speciālistiem un pārrunāt aktuālas lietas, – „Staru" informē Sausnējas pagasta pārvaldes vadītāja Liena Kārkliņa. Savukārt 25. aprīlī pulksten 17.30 iedzīvotāji sev interesējošos jautājumus pašvaldības deputātiem un pārstāvjiem varēs uzdot Ērgļu saieta namā, bet 30. aprīlī pulksten 14 – Jumurdas pagasta pārvaldes ēkā.
Autore: BAIBA MIGLONE