MURMASTIENES kultūras centrā līdz 29. martam ir iespējams apskatīt Murmastienes pamatskolas audzēkņu radošo darbiņu izstādi „Lieldieniņu daudzinot".
– Šobrīd savus darbiņus ir izstādījuši 1.-4. klases skolēni, bet pa nedēļu savējos solījuši atnest arī 5.-9. klases audzēkņi, kā arī pirmsskolas audzēkņi. Ir arī iespējams nobalsot par savu favorītu, – apmeklēt izstādi rosināja Murmastienes kultūras centra vadītāja Sintija Veipa.
– Savukārt Lieldienās, 27. martā, pa dienas vidu pulksten 14.30 lieli un mazi pagasta iedzīvotāji aicināti uz svētku pasākumu laukumā pie pagastmājas. Sākumā kopā ar folkloristiem iešūposim jaunās šūpoles, pēc tam jau telpās sekos bērnu koncertiņš, kur mazie bērni dziedās un dejos, un nedaudz arī teātrīti parādīsim. Būs arī dažādas spēles un rotaļas. Neiztiks bez olu ripināšanas un olu kaujām, un būs arī „olu skaistumkonkurss", tāpēc lūgums līdzi ņemt krāšņas Lieldienu olas, lai kopīgi izvēlētos skaistumkaralieni, kā arī, protams, jautru garastāvokli.