OŠUPES pagasta Degumnieku tautas namā nākamajā otrdienā, 17. janvārī, pulksten 14 Degumnieku pamatskolas kolektīvs organizē labdarības pasākumu.
– Esam iestudējuši izrādi pēc brāļu Grimmu pasakas motīviem „Brēmenes muzikanti", kurā piedalās visi skolas audzēkņi. Tas ir stāsts par asu prātu, drosmīgu sirdi, kas ir pavadoņi ceļā caur pasaku mežu, kad uzveduma varoņi dodas ceļā uz sapņu zemi Brēmeni. Ceļojuma laikā rodas dažādi šķēršļi, kurus draugi pārvar kopīgiem spēkiem, –
par izrādi vēsta Degumnieku pamatskolas direktores vietniece audzināšanas darbā Edīte Zaube. – Uzvedums ir iestudēts ar domu, lai pateiktos cilvēkiem, kuri mums palīdz un sniedz padomu, tiem, kuri strādājuši un strādā, lai skolēniem visos laikos labi klātos. Aicinām ciemos!
Ja uz pasākumu nepieciešams transports, lūgums par to informēt līdz 13. janvārim: t. 29140644 (skola), 25622223 (tautas nams).
13.01.2017.